Ponuka práce - riadenie dopravy

Potřebujete rychle zveřejnit svoji nabídku?
Klikněte zde pro bezplatné zveřejnění inzerátu!

Spolupráce > Práce

Dynamická, stabilná spoločnosť Drevoindustria Smolenice, s.r.o., pôsobiaca v lesníctve prijme do trvalého pracovného pomeru alebo na živnosť manažéra logistiky pre riadenie dopravy (20 nákladných áut). Hľadáme flexibilného, komunikatívneho a zodpovedného človeka s praxou, ovládajúceho umenie riadenia dopravy. Požadujeme znalosť anglického jazyka, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou.

Náplň práce :
- Kompletná starostlivosť o vozový park
- Plánovanie, organizácia, optimalizácia prepráv
- Komunikácia s vodičmi
- Komunikácia so zákazníkom
- Administratívne práce spojené s vedením dopravného oddelenia
- Organizácia, riadenie a kontrola procesov na oddelení dopravy
- Kontrola spotreby PHM a technického stavu vozidiel, analýza výkonov vodičov, vyťaženosti áut
- Navrhovanie organizačných stratégií pre zvýšenie efektivity oddelenia dopravy
- Koordinácia práce zamestnancov, stanovovanie a plnenie cieľov

Miesto výkonu práce: Pezinok / home office
Ponúkaný plat: 2 500€ + odmeny
Pre viac informácií píšte na kontris@aukciedreva.sk, alebo zavolajte na tel.č. +421 917449477.
07.05.2021
Lesnícka informačná spoločnosť
J. Kozáčeka 13, Zvolen,
Jaroslav Kontriš
+421 917 449 477
info@aukciedreva.sk

Zpráva