hammer

2012-03-10, 23:58
Odpověď
Odpověď s citací

hammer

Dobrý den.Co říkáte na felder-hammer.Na jaké urovni to je oproti třeba rojeku nebo scm.Mám možnost dotací a uvažuju o koupi kombinaci srovnávačkysprotahen, spodní frezku, podavač a pásovou pilu.poté taky formátku značky scm s 315 elite.Poraďte mi prosím ať neudělám nejakou hloupost za 300 000.
2012-03-12, 13:23
Odpověď
Odpověď s citací

odpoved

Skor ak by ste chcel porovnavat, tak stroje FELDER. Felder-hammer je skor nizsia trieda od feldera, aj ked patri pod Felder group. Urcite by som neporovnaval scm, rojek s hammerom.
Skor si myslim, ze ak porovnate porovnatelne, tak bude uz rozhodujuca cena. Samozrejme nezanedbatelne su podmienky co sa tyka zarucneho a pozarucneho servisu a ceny tychto sluzieb.
Jedna vec je stroj kupit a druha co dalej ak sa nedajboze vyskytne nejaky problem. Doporucujem vidiet stroj na prevadzke a ziskat referencie od ludi, ktorí na nich pracuju. Predajcovia disponuju databazou, kde a ake stroje su umiestnene. Vsetko sa odvija aj od toho aky typ prevadzky prevadzkujete, kolko stroj pracuje normohodin denne a hlavna vyrobna cinnost, aby sa vedelo urcit ako stroje budu zatazovane. Na zaklade toho je dobre si nechat poradit, aby stroj bol dobre nadimenzovany. Potom uz len dolezita vec, pouzivat kvalitne naostrene nastroje.

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.