Stroje FELDER

2011-02-24, 00:32
Odpověď

Stroje FELDER

Chcem si zalozit zivnost a zvazujem nakup kombinovaneho stroja. Chcel by som sa spytat ake mate skusenosti so znackou FELDER a z jej kombinavanimi strojmi. Mne sa celkom pozdava stroj CF 741 S. No rozmyslam ci radsej nekupit dva kombinovane, formatovacku so spodnou frezou KF 700 S Profesional + zrovnavacku s hrubkovackou AD 741. Ty co vlastnite nejaky stroj od firmy FELDER ste spokojny s kvalitou a servisom? Co vravite na ich system vedenia stolou "X-Roll" ? Alebo na pilovu a frezovaciu jednotku felder "700"? Je to kvalitne alebo len marketing?
tu je link na ten kombinovany stroj: http://www.felder.sk/products_details.php?parent=117a3e144d0304d0f8c2065c18fdb512&xat_code=99f970a633bbc0fc3e2f®ion=sk-cz Plus na co si mam davat pri vybere stroja pozor, co je dolezite? (uvitam prakticke skusenosti a priklady) Vopred velmi pekne dakujem a tasim sa na vase prispevky. A dufam, ze sa to tu nestrhne na "vojnu a nazorov". Vdaka
2019-02-07, 16:25
Odpověď

RE: FELDER

Jsem truhlář mám dílnu vybavenou stroji od Feldru a jsem spokojeny.
Ps: servis v pohodě.
2019-01-17, 21:45
Odpověď

RE: RE: Stroje FELDER

O jaký problém se jednalo?mám pár strojů od Felder a je pár věcí co se mi úplně nelíbí u jednoho stroje.
2018-02-07, 05:32
Odpověď

RE: Stroje FELDER

stroje Felder jsou perfektni do te doby nez potrebujete servis nebo resite reklamaci. servis je neschopny a reklamaci obchodni zastupci schvalne odsouvaji az je konec zaruky a pak uz se s vama nikdo nebavi. rozhodne nedoporucuji!
2013-04-08, 04:05
Odpověď

Felder olepovačka G400

Škoda že jsem tuto diskuzi našel až teď.
Po osobních špatných zkušenostech bych od této firmy už nic nekoupil.
2011-08-02, 13:48
Odpověď

RE: RE: Stroje FELDER

Hlavně ne Rojek.Byl jsem zatvrzelý patriot a měl jsem pilu,frézu a kombinaci srovnávačku 310 euroserie 7.Největší problém byla pila,kdy jsem snad každý týden šteloval předřez a pravítka.Teď mam 3 roky felder 7 řadu a spokojenost.
2011-03-27, 10:21
Odpověď

Formatka K-915

Dva roky jsem zvažoval kterou formátku si vybrat a zakoupit. Dva roky jsem zvažoval doporučení od kolegů z bradže a po celodením maratonu na wood-tecu v Brně jsem bez nějakých pochybností zakoupil Feldra K-915.
Dodnes jsem se strojem velmi spokojen, v současné nabídce formátek nemá konkurenci.
Denně na ní pořežu 3 m3 dřeva a je stále přesná a pohyblivá. Mám ji dva roky.
Cena, výkon a přesnost - jsem spokojený, jsem rád že jsem nechtěl ušetřit 50.000 a mít něco z druhé řady.
Žádný jiný stroj od Feldra mě ale už neoslovil,
na seriovou výrobu ze dřeva se moc nehodí.
2011-03-23, 08:42
Odpověď

pro Jána

Vážený zákazníku,
pokud vás trápí nějaký technický problém, nahlašte jej obchodnímu zástupci z vašeho regionu, který zařídí vše ostatní, nebo mi jej zašlete na mojí adresu (viz. můj příspěvek z 12.3.), proto jsem ji tam uváděl.
Problém může samozřejmě nastat kdykoliv, komukoliv a s čímkoliv. Třeba jej však řešit! Pokud se neřeší začne dříve či později přerůstat v "něco většího". Řešme jej tedy společně, ušetříme si zcela jistě řadu starostí!
2011-03-18, 10:43
Odpověď

T.Bor

1000 ludí 1000 názorov.
Možno si vychytal akurát dobrý kus ,ale ja mám s olepovačkami felder zlé skúsenosti!
2011-03-17, 22:10
Odpověď

Felder

Váženi diskutující.Moje skušenosti fa.Felder jsou výborné.Jsme malá fimička o dvou lidech s menšimi prostory.Vlastnim olepovačku hran G300 a formátovací pilu K 915. Ocenuji jednoduchou a nenáročnou obsluhu s perfektnim pracovním výsledkem.Musím také říci že jednání a servis fa.Felder je z mé strany hodnoceno velice dobře.Nebojte se investovat do těchto stroju
2011-03-12, 11:45
Odpověď

FELDER

Vážení diskutující, příznivci i odpůrci ,
z opravdu vzdáleného povzdálí jsem s napětím sledoval vyostřující se diskuzi pana Chovance z Epimexu s jeho „tajnými nepřáteli“ na téma olepovačky Cehisa a přemýšlel jsem jakým směrem se toto celé bude ubírat. Na základě níže uvedených příspěvků cítím potřebu a povinnost se zapojit i já do diskuze, lépe řečeno nenechat si kálet na hlavu a firmu.
Vážení kolegové prodejci (neb z velkého procenta se zde nejedná o uživatele strojů, nýbrž o velmi nevydařeně maskované konkurenční zástupce), nechme tuto diskuzi opravdovým truhlářům, stolařům či jiným uživatelům našich strojů, nechme je diskutovat bez našich více méně skrytých napadání, osočování a hanění. Nejsou to přece malé děti, ať si názor udělají sami. Inzerujme kde se dá, šiřme „slávu našich strojů“ na výstavách, prací našich prodejců, zvyšujícími se prodeji a dobrou pověstí mezi lidmi. Jednoznačně se distancuji od jakýchkoliv pomluv konkurence, s mými obchodníky je na každém školení mimo jiné probírána etika práce s lidmi. Téma pomluv, nepravd a klamání zákazníků ze strany konkurence je bohužel vždy na pořadu dne. Jen pro pořádek, rád bych touto cestou upozornil na znění příslušných odstavců a paragrafů Zákona o nekalé soutěži, důsledky čehož si každý jistě dovede představit.
Téměř 20 let prodávám stroje FELDER na českém a s malou přestávkou i na slovenském trhu. Všechny uživatele našich strojů, potencionální kupce, příznivce ale i odpůrce ujišťuji, že firma FELDER je výrobním závodem s dlouholetou tradicí, se stále se zvětšujícími se výrobními plochami, s výrobou od těch nejmenších okružních pil až po CNC. Celá řada našich zákazníků továrnu navštívila a zcela jistě všem „nevěřícím“ potvrdí, že v Číně rozhodně nebyli. Rád poskytnu seznam těchto referencí. Rád si se všemi promluvím na WOOD-Tecu v Brně.
Pokud někdo z uživatelů našich strojů je případně s něčím z naší strany nespokojen, prosím jej, ať neváhá a kontaktuje mne na níže uvedené adrese. Rád mu pomůžu, rovněž tak i obchodní ředitel pro Slovensko, pan Valach; i.valach@felder-group.sk.
Ing. Tomáš Vystyd, jednatel FELDER Group CZ; t.vystyd@felder-group.cz
2011-03-10, 22:13
Odpověď

Felder

Od Feldera si hlavne nekupuj olepovačky. to je hrôza.
2011-03-10, 12:40
Odpověď

RE: Stroje FELDER

ja tiež zvažujem kúpu stroja a tiež sa mi pozdávala formatka od Feldera,ale počul som,že je to všetko čina,že kavalita dosť zaostáva za tym čo propaguju...neviem,na jeseň bude výstava v Brne,tak hadam dovtedy vydržím so starou a tam sa rozhodnem..
2011-03-09, 08:46
Odpověď

RE: Stroje FELDER

Marek zvážte aj možnosť kombinácie Rojek KPFN 300A, jedná sa o nové prevedenie rady EURO7.

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.