Školení

2010-10-05, 10:11
Odpověď
Odpověď s citací

Školení

Dobrý den, obracím se na Vás touto cestou s prosbou. Sháním 2-4denní školení v angliučtině na práci se dřevem v interierovém designu.
Jde mi o to zda je možnost nevštívit některou z firem a získat znalosti o zpracování, moření řezání a úpravě dřeva k práci na designu interiéru větších staveb(vše kromě nábytku).
Samozřejmě, že takové školení nechci zdarma, ale zatím se mi nepodařilo žádné takové najít.
Prosím Vás tedy o radu a pomoc. pokud někdo víte nebo znáte někoho, kdo ví, kde takové školení nebo seminář poskytují, prosím dejte mi vědět na email: stavinoha@ck-fatima.cz.

mnohokrát Vám děkuji a jsem s Pozdravem
Václav Stavinoha
2010-10-21, 07:51
Odpověď
Odpověď s citací

Školenie

Akadémia vzdelávania, pobočka vo Zvolene, sa špecializuje okrem jazykovej školy aj na odborné vzdelávanie a poradenstvo. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúka vzdelávací a poradenský servis aj pre oblasť produkcie a spracovania dreva. Môžeme Vám ponúknuť kvalitné školenie aj v oblasti použitia dreva v interiéry, jeho opracovania a povrchovej úpravy a špičkové školenie v oblasti použitia exotických drevín, ale aj obchodu s drevom.
Kontakt : Ing. Ján Štubňa, Akadémia vzdelávania, pobočka vo Zvolene, Študentská 12, mail : jan.stubna@aveducation.sk

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.