Speciální nabídka Wood-Mizer - Zvyšte produktivitu své pily s omítačkami a vícenásobným dělením Wood-Mizer

Do 31. května 2024 jsou k dispozici omítací pily Wood-Mizer EG100 a EG300 za speciální ceny. Prozkoumejte ještě dnes VŠECHNY AKTUÁLNÍ AKCE WOOD-MIZER a udělejte strategický krok ke zvýšení své výroby a k výhodné investici do nového vybavení.Zvýšení produktivity pily a produkce řeziva je velmi dobře dosažitelné díky zapojení omítací pily a/nebo multiripu (vícenásobného dělení). Toto zařízení přemění kmeny na neohoblovaná prkna a trámy, které se pak pomocí omítačky nebo multiripu přesně rozřežou na prkna podle zadané specifikace. Společnost Wood-Mizer nabízí řadu omítaček a multiripů určených pro různé úrovně výkonu.

PROZKOUMEJTE AKTUÁLNÍ AKCI WOOD-MIZEROmítačka Wood-Mizer EG100 se dvěma kotouči je ideálním řešením pro malé podniky a nabízí efektivní a hodnotný doplněk k pilám s nízkou až střední kapacitou, jako jsou LT15, LT20 a LX50. Typicky obsluhovaná dvěma osobami - jeden podává do omítačky a druhý manipuluje s hotovým produktem - omítačka EG100 se standardně dodává se dvěma pilovými kotouči. Jeden kotouč je pevný, zatímco druhý je stavitelný. Vzdálenost mezi kotouči lze nastavit ručně, což umožňuje přesné ovládání. Materiál je plynule podáván a vyhazován pomocí pásového dopravníku vybaveného horními přítlačnými válečky. Tento model omítačky umožňuje obsluze zpracovávat prkna o tloušťce až 50 mm a šířce 520 mm s maximální řeznou šířkou 300 mm. Model EG100 je k dispozici s elektromotorem o výkonu 7,5 kW nebo benzínovým motorem o výkonu 14 HP, což poskytuje flexibilitu pro splnění různých provozních potřeb.
Multirip Wood-Mizer EG300: Změní produktivitu pilařské výroby


Wood-Mizer EG300 vyniká jako velmi oblíbený stroj, který v sobě důmyslně spojuje schopnosti omítačky a vícenásobného dělení - multirip. Tento stroj výrazně zvyšuje využití každého prkna, čímž zvyšuje celkovou produktivitu pily o 20-30 %.

Model EG300 je vybaven dvěma pilovými kotouči pro ořezání okrajů. Má jeden pevný kotouč a druhý stavitelný pomocí ovládacího panelu obsluhy, který využívá pokročilý elektronický systém Pracovního nastavení pro přesné přednastavení požadované šířky prkna. Pro další zvýšení přesnosti jsou k dispozici volitelné lasery, které pomáhají obsluze přesně určit optimální šířku pro maximální využití. Omítačka EG300 zpracovává prkna o tloušťce až 60 mm a šířce 550 mm, přičemž maximální šířka řezu je 420 mm.

Pro funkci multirip lze do EG300 umístit až pět pilových kotoučů. To zahrnuje čtyři pevné kotouče určené pro standardní šířky a pátý kotouč, který je stavitelný, což poskytuje univerzálnost. Přepínání mezi režimy omítání a multirip je jednoduché a bez námahy, což umožňuje rychlé přizpůsobení měnícím se požadavkům trhu. Výkonové podávání stroje se pohybuje v rozmezí 0-25 m/min.Nenechte si ujít aktuální akční nabídku společnosti Wood-Mizer: do 31. května 2024, Omítačky Wood-Mizer EG100 a EG300 jsou k dispozici za speciální ceny.

Wood-Mizer CZ s.r.o.
Za Kasárny 946
339 01 Klatovy IV
tel +420 37 631 22 20
woodmizer@woodmizer.cz
https://woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia s.r.o.
Hadovce 5, 945 01 Komárno
tel: +421 918 565 781
obchod@woodmizer.sk
https://woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.