Objevte novou pilu Wood-Mizer LT20START

Pila Wood-Mizer LT20START nově definuje pojem technicky vyspělé pily s plnou hydraulikou a díky své atraktivní ceně je dostupná široké veřejnosti.
Tento model je standardně vybaven kompletním hydraulickým balíčkem, který zajišťuje snadnou a rychlou manipulaci s kmeny a zařízením pro automatické nastavení výšky, které maximalizuje efektivitu obsluhy.

Model LT20START umožňuje přesné řezání kmenů o maximálním průměru 80 cm a délce 6,1 m. Hydraulická výbava modelu LT20START zahrnuje tři boční opěry, centrální upínání, obraceč, dva vyrovnávací válečky a zakládací ramena. Hydraulické funkce ovládá uživatel pomocí intuitivní sady pák, což umožňuje efektivní práci a zkracuje čas potřebný k výrobě prken nebo trámů. Volitelné prodloužení lože o 1,8 m, 3,6 m nebo 7,2 m umožňuje uživatelům přizpůsobit stroj pro řezání delších kmenů, což rozšiřuje rozsah použití pily a otevírá nové obchodní příležitosti.Pila LT20START má ergonomický ovládací panel se zařízením SW10 Pracovní nastavení pro automatické stavění výšky řezu, čímž odpadá nutnost ručních výpočtů a nastavování. Elektromotor o výkonu 11 kW poskytuje dostatečný výkon pro zpracování měkkého i tvrdého dřeva.
Pila LT20START může být vybavena také předřezem. Toto zařízení provádí drážku do kůry v místě vstupu pilového pásu do kmene, čímž nejen prodlužuje životnost pilového pásu, ale také zvyšuje přesnost a kvalitu řezů.

Originální pilové pásy Wood-Mizer o délce 4010 mm a šířce 32-35 mm zajišťují bezkonkurenční efektivitu řezání a dlouhou životnost, což z modelu LT20START činí ideální volbu pro pily, které usilují o maximální efektivnost při minimalizaci provozních nákladů.
Výběr pily LT20START je investicí do efektivity a spolehlivosti. Zjistěte, jak může pila LT20START změnit váš přístup ke zpracování dřeva a přispět k růstu vašeho podniku.

PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ AKCE NA WOOD-MIZER

Pořád přemýšlíte?
Neváhejte navštívit naše oficiální webové stránky nebo se obraťte na svého místního zástupce společnosti Wood-Mizer a zjistěte více o naší nabídce.

Wood-Mizer CZ s.r.o.
Za Kasárny 946
339 01 Klatovy IV
tel +420 37 631 22 20
woodmizer@woodmizer.cz
https://woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia s.r.o.
Hadovce 5, 945 01 Komárno
tel: +421 918 565 781
obchod@woodmizer.sk
https://woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.