Co Wood-Mizer na výstavě LIGNA 2015 v Hanoveru ukáže

V tomto roce oslavuje Wood-Mizer 25 let v Evropě a LIGNA 2015, která se koná v německém Hanoveru od 11. do 15. května je dobrá příležitost ukázat nové a zdokonalené výrobky.
Zlatým hřebem bude nejnovější rentabilní poloautomatická linka zpracování kmene SLP2 a Wood-Mizer zbrusu nová širokopásová pila WB2000.
Oba tyto výrobky byly vystavovány v prototypu na Ligna 2013 a nyní budou představeny ve své konečné podobě.

Dobře známé oranžové pily Wood-Mizer budou vystaveny všechny s alespoň jedním novým prototypovým modelem.
Ukážeme oblíbené pily pro malé podnikání LT10 a LT15. LT20b, která je konstruována speciálně pro provozy střední velikosti s dostupnou cenou.
Na stánku budou vystavovány také pily LT40 a LT70, budou demonstrovat jak produktivní a přitom s jednoduchou obsluhou může pila být – s hydraulickými funkcemi manipulace s kmenem, výkonnějšími motory i mobilitou.

Společně s pilami jsou pilové pásy právě tak důležité pro úspěch dřevařského oboru na celém světě a Wood-Mizer představí dva nové pilové pásy vyvinuté pro nejlepší možný výkon – vynikající pilový pás MaxFlex a pilový pás BiMetal pro průmyslové pilařství. Bude vystavován celý sortiment zařízení pro údržbu pilového pásu, bude zahrnovat některé nové výrobky.

Návštěvníci výstavy LIGNA 2015 nás mohou najít ve stánku Wood-Mizer (FG J03) na venkovní předváděcí ploše poblíž vstupu do Haly 27.Podívejte se na video o 25. výročí Wood-Mizer abyste letmo nahlédli co to obnáší postavit pilu a jak se pily Wood-Mizer používají po celém světě - http://youtu.be/YAmqwAbhkVg

Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy - Luby 91
Tel: 376 312 220, 602 439 799
Fax: 376 319 011
E-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel/fax +420 51 9 322 443
info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podnik

  Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem 5,5 kW nebo 7,5 kW.
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat
 • ADLER JE SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM PRE NÁROČNÝCH ARCHITEKTOV

  Poslucháči fakulty architektúry Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave sa v utorok 16.5. 2017 na prednáške profesionálov z firmy Adler Slovensko dozvedeli hodnotné informácie o trendoch v interiéroch i to, ako dokážu pri navrhovaní použitím produktov Adler predĺžiť životnosť drevených prvkov a mnoho ďalšieho.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Pozvánka na WOOD TEC Brno 2015 - Král Žilina

  POZÝVAME VÁS NA MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH PRE DREVÁRSKY A NÁBYTKÁRSKY PRIEMYSEL WOOD TEC BRNO 20.-23.10.2015 WOOD-TEC je najprestížnejší veľtrh v oblasti spracovania dreva v novom priestore Európskej únie, ktorý sa koná vždy v nepárnom roku na brnenskom výstavisku. Veľtrh je zaradený do siete veľtrhov podporovaných združením EUMABOIS (Európske združenie výrobcov drevospracujúcich strojov).
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.