Pět důvodů pro ostření pilových pásů Wood-Mizer

2013-05-14, 06:04
Odpověď
Odpověď s citací
Pět důvodů pro ostření pilových pásů Wood-Mizer

Pět důvodů pro ostření pilových pásů Wood-Mizer

Pět důvodů pro ostření pilových pásů Wood-Mizer

servisním středisku ReSharpZrenovované středisko ReSharp v Praze očekává zákazníky


V Česku jsou dvě autorizovaná servisní střediska Wood-Mizer – v Praze a v Klatovech. Tato pracoviště jsou vybavena průmyslovými ostřičkami a šrankovníky Wood-Mizer, které využívají stejnou technologii jako evropský výrobní závod Wood-Mizer. Ostření probíhá automaticky na průmyslovém stroji BMS500 brusnými kotouči CBN s profilem zubu firmy Wood-Mizer.
To zajišťuje přesnou geometrii zubů pilového pásu. Šrank pilového pásu se nastavuje na počítačem řízením automatickém šrankovníku BMT300. Toto zařízení provádí diagnostiku každého zubu a seřizuje přítlak potřebný k působení na zub pro jeho správné nastavení.
"Všichni pilaři, kteří s námi začali spolupracovat, jsou s kvalitou ostření spokojeni a ani jeden tuto službu nezavrhl, - říká Marek Greil, vedoucí střediska ReSharp v Praze. – Snažíme se, aby cena za ostření byla přitažlivá a stálo za to si tuto službu u Wood-Mizer objednat".
V současnosti je cena údržby pilového pásu m dl. 100,- Kč a poštovné za krabici s 1-15 pásy uvnitř je 90,-Kč (bez DPH).
"Srovnejte tyto ceny s vlastními náklady na údržbu pilového pásu. Snadno si spočítáte, že je pro vás výhodné naši službu Re-Sharp objednat", říká Marek Greill.
Navíc vezměte v úvahu následujících pět faktorů:
1) Kvalita naostření a šrankování na průmyslovém zařízení ve středisku ReSharp je vždy vyšší než na jiných zařízeních.
2) Pilový pás připravený ve středisku ReSharp řeže lépe a déle.
3) Dostanete své připravené pilové pásy včas.
4) Nemusíte platit provozní výdaje na vlastní brusírnu, zahrnující zařízení, nástroje, servis, elektřinu, topení a mzdu brusiče.
5) A konečně můžete zapomenout na všechny problémy s nástroji a zaměříte se na vlastní podnikání, které přináší zisk a to je řezání dřeva.
"Právě jsme dokončili modernizaci našeho střediska ReSharp v Praze, - pokračuje Marek Greill, - a nainstalovali svařovací zařízení IDEAL. To nám umožní opravovat prasklé pilové pásy a rychle vyrobit pilové pásy nestandardní délky z originální metráže pásoviny firmy Wood-Mizer".

Foto:
Marek Greill, šéf střediska ReSharp v Praze má se zařízením Wood-Mizer zkušenosti více než 15 let

Wood-Mizer středisko ReSharp v Praze
Zasilatelská poštovní adresa pro pilové pásy:
Kadeřnictví STRIM
Chotutická 7
108 00 Praha 10 - Malešice
Tel: 723 580 999
E-mail: pilamarek@seznam.cz

Wood-Mizer středisko ReSharp v Klatovech
339 01 Klatovy- Luby 91
Tel: 376 312 220 , 602 439 799
Fax: 376 319 011
E.mail: woodmizer@woodmizer.cz

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.