Výstavy WOODTEC a NITRA

2009-11-06, 08:45
Odpověď
Odpověď s citací

Výstavy WOODTEC a NITRA

Až na výjimky mnoho nového nepřinesl.
S ohledem na strukturu nábytkářské výroby vystavené stroje neodpovídaly sledovanému zájmu.Největší zájem byl u strojů pro střední a malé podnikání.stroje nerspektovaly zejména potřebu přínosu vyšší produktivity a úporám materiálů.
2009-11-08, 21:35
Odpověď
Odpověď s citací

treba vôbec nejakúú

No a povedzme si uprimne treba nám nejakú výstavu? Keď niekdo niečo vystaví, tak to hneď každý skopíruje a prečo by mal ísť niekdo na ďalšiu výstavu. Keď slovač skopíruje čo sa dá.Ja kúpim mašinu za 15.tis. €, niekdo to skopíruje, vyrába na čierno,no tak aký to má význam, slovač je taká!!!
2009-11-06, 23:22
Odpověď
Odpověď s citací

RE: Výstavy WOODTEC a NITRA

Kedy už konečne ľudia pochopia, že má byť výstava každé dva roky. Je treba ponechať len Lignumexpo a nič ďalšie. Myslím, že to postačuje.
2009-11-06, 08:59
Odpověď
Odpověď s citací

Nitra

Bol som v Nitre v utorok, ale nikde nikoho. Okrem vystavovatelov. Normalne som sa zlakol, ze vystava zacina az zajtra. Inac kusok roztahane sa mi to zdalo. No neviem.

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.