Světový lídr v CNC strojích vstoupil na náš trh

2011-05-31, 07:04
Odpověď
Odpověď s citací

Světový lídr v CNC strojích vstoupil na náš trh

řední výrobce a specialista na CNC, společnost UNITEAM od roku 2011 aktivně vstupuje na český a slovenský trh dřevoobráběcích strojů.

Nabízí zkušenosti 25 let výroby CNC, cca 2 000 ks pracujících po celém světě a zkušený tým zaměstnanců cíleně školených k orientaci na zákazníka.

Portfolio výrobků obsahuje stroje na opracování dřeva, plastu a hliníku. Široká modelová řada zahrnuje stroje jak pro flexibilní zakázkovou truhlářskou výrobu, tak i velké CNC pro výrobu stavebních konstrukčních prvků, krovů a dřevostaveb.

Silnou stránkou je konstrukční zázemí pro atypické CNC na zakázku.
Mezi typické zákazníky patří výrobci krovů a dřevostaveb, zakázkoví truhláři, výrobci dveří, výrobci interiérů, výrobci 2D a 3D reklamy, výrobci dílů pro automobily.

Pro nezávaznou nabídku oslovte obchodní a servisní zastoupení pro ČR a SR, společnost FREEWOOD s.r.o., tel. +420 724 906 009, info@freewood.cz, www.freewood.cz

Upozornění: Na tomto fóru jsou prezentovány názory návštěvníků stránek a provozovatel portálu DŘEVAŘI.CZ nepřebírá žádnou odpovědnost za prezentované názory a ani se s nimi neztotožňuje.