Život plný barev

50 odstínů šedi, nebo dáváte raději přednost bílé, pastelovým tónům či pestrým barvám? Barevnosti se meze nekladou.
Naplňte svůj život barvami.Naplňte svůj život barvami.
Oba výrobky se vytvrzují stejným tvrdidlem v poměru 10:1.Oba výrobky se vytvrzují stejným tvrdidlem v poměru 10:1.
Vrchní nátěr má tzv. anti-finger-print efekt.Vrchní nátěr má tzv. anti-finger-print efekt.
PUR IF-235 je charakteristický svojí izolační schopností.PUR IF-235 je charakteristický svojí izolační schopností.
Jde-li o nátěr nábytku nebo interiérového vybavení, můžeme pracovat naprosto bez barevných omezení. Každému z nás se líbí něco jiného, každý z nás má svoji představu o vybavení prostředí, ve kterém žije, pracuje nebo kde odpočívá. Ať už při výrobě běžného nábytku a interiérového vybavení, nebo při realizaci designově náročných nábytkových prvků, vstupuje do procesu tvorby nejčastěji dřevo či materiály na bázi dřeva. Tyto materiály musí být na závěr povrchově upraveny tak, aby vznikl estetický celek v požadovaném barevném odstínu a s vysokou odolností vůči vnějším vlivům.

Každý truhlář, který vyrábí nábytek, potřebuje pracovat rychle a efektivně i v náročných podmínkách. Výsledek jeho práce přitom musí být špičkový, aby mohl být na svou práci hrdý i z dlouhodobého hlediska.

V Remmers velmi dobře známe požadavky truhlářů a dalších zpracovatelů dřeva, proto jsme si dali záležet a přinášíme kombinaci 2 rozpouštědlových laků, PUR IF-235-Isolierfüller a PUR CL-241 Colorlack 4v1, pro krycí nátěry nábytku a dalšího interiérového vybavení.
Jedná se o novou generaci produktů, s nimiž se snadno pracuje. Jsou použitelné na mnoha podkladech, nejen na dřevě. Oplývají mimořádnou variabilitou zpracovatelnosti, ale i rychlým schnutím pro zajištění další rychlé manipulace s natíranými dílci.

Izolační výplň PUR IF-235-Isolierfüller lze použít na masivní dřevo i na materiály na bázi dřeva, např. MDF desky. Tento výrobek je charakteristický maximální izolační schopností. Poskytuje vynikající plnivost a vynikající brousitelnost již po méně než 2 hodinách. Použitelnost i na výrobky ve vlhkém prostředí, jako je koupelnový nebo kuchyňský nábytek, je naprostou samozřejmostí. Jeho zpracovatelská rezerva je patrná při aplikaci na svislých plochách, protože lakový film nestéká. Již po nanesení 1 až 2 vrstev vám tento izolační plnič poskytne vynikající přípravu pro nanášení krycího barevného nátěru.

Pro provedení vrchního krycího nátěru je nově k dostání PUR CL-241 Colorlack 4v1. Tento barevný lak, bez jakéhokoliv omezení výběru barevných odstínů, se dodává ve 3 stupních lesku v závislosti na preferencích zákazníka (G5, G10 a G30). S výše uvedeným vrchním lakem je možné vytvořit hluboce matné povrchy v lesku G5 i běžné lakované povrchy v lesku G30. Zlatým standardem je stupeň lesku G10, který plně odpovídá současným požadavkům na matné povrchy v interiéru. Nadstandardem, který Remmers v tomto případě nabízí, je hluboce matný stupeň lesku G5, kterého většina výrobců dosahuje přelakováním vrchním transparentním lakem. Remmers tímto způsobem tedy zefektivňuje a zjednodušuje i výrobní proces. Jeden výrobek tak představuje komplexní řešení.

Co činí tento lak ještě atraktivnějším? S použitím vhodné přísady můžete lakovat také materiály jako je sklo nebo kov. Označení 4v1 představuje jeho výjimečné vlastnosti: izolant, plnič, barevný lak i vrchní ochranný lak se zvýšenou mechanickou odolností. S použitím tohoto nátěru je možné lakovat např. MDF desky od začátku až do konce bez nutnosti použití samostatného plniče, ABS hrany bez použití základního nátěru, laminované dřevotřískové desky a další. Kromě toho nabízí PUR CL-241 Colorlack 4v1 výrobcům vysokou tixotropii, která umožňuje lakovat i volně stojící nebo zavěšené dílce (např. interiérové dveře).

Samozřejmostí je, že ani jeden ze zmíněných výrobků neobsahuje aromatické uhlovodíky, což je aktivním přínosem společnosti Remmers k ochraně životního prostředí a zdraví pracovníků, potažmo i samotných uživatelů takto ošetřených výrobků.

Aby byly natřené povrchy co nejméně náročné na údržbu, má vrchní nátěr také tzv. anti-finger-print efekt, což v praxi pro koncové uživatele znamená, že na površích nebudou po dotyku vidět otisky prstů.
Oba výrobky se vytvrzují stejným tvrdidlem v poměru 10:1 a doba zpracovatelnosti směsi je v závislosti na podmínkách zpracování 6-8 hodin.

Výrobek PUR IF-235-Isolierfüller je k dispozici v bílé barvě v balení 5 l nebo 20 l, vrchní lak PUR CL-241 Colorlack 4v1 v baleních od 1 l do 20 l ve 3 výše uvedených stupních lesku.

Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci vrchních nátěrů a přesvědčte se sami, že vrchní nátěr lze provést snadno, bez námahy, s vynikajícími výsledky a s mimořádnou odolností hotového výrobku.


Příspěvky autora Remmers s.r.o.
 • Přirozené a v souladu s přírodou - nekonečné množství řešení pro všechny

  V dnešní zrychlené době potřebuje každý z nás prostor pro klid, relaxaci a regeneraci. A to především po náročném dni v zaměstnání. Okenní prvky a zimní zahrady dnes neoddělitelně patří do domácích prostor určených pro oddych.
 • Ošetření venkovních teras – víte čím a jak?

  V posledních letech se stalo moderní záležitostí budování teras. Nejen kolem rodinných domů, ale velice často i v komerčních objektech. Spektrum zde použitých materiálů je široké, my se nyní budeme věnovat především terasám dřevěným. Dřevo používané na terasy je buď exotické (teak, bangkirai, douglaska, massaranduba atd.) nebo evropské (modřín, smrk, borovice, dub, akát).
 • Život plný barev

  50 odstínů šedi, nebo dáváte raději přednost bílé, pastelovým tónům či pestrým barvám? Barevnosti se meze nekladou.
 • Krycí nátěry na dřevo

  Moderní stavebnictví se stále více vrací k původním materiálům. Patří mezi ně hlína, sláma a samozřejmě dřevo. Pokud má dřevo dobře sloužit a k tomu i dobře vypadat, je nutné se zodpovědně postavit k jeho zpracování a ošetření. A to tak, aby si svůj vzhled udrželo po dlouhou řadu let a časem nedošlo k jeho znehodnocení.
 • Ochrana dřeva v interiéru na bázi obnovitelných surovin

  Dřevo je v posledních letech nedílným designovým prvkem našich interiérů. Jeho využití je na vzestupu a setkává se s popularitou ve stavebnictví i v nábytkářství. Dřevěné prvky navozují příjemnou atmosféru, útulnost a pohodlí.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.