Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.


Pilový pás Vortex odstraňuje při řezání prach, aby minimalizoval nebo vyloučil potřebu odstraňovat piliny poté co je řezivo zpracováno.
Tento naprosto jedinečný profil pilového pásu poskytuje příznivé výsledky v továrních zkouškách při výrobě palet i v normálních provozních podmínkách.

Pilový pás Vortex poskytuje čistější prkna a čistější hrany prken.
Výsledkem je také hladší a snadnější řezání měkkého a tvrdého dřeva, jako je smrk, dub a jasan, s nimiž se jiné pilové pásy obtížně potýkají.

Výrobce palet, Jeff Coomer z USA-zakladatel Coomer & Sons Sawmill, tento pilový pás zkoušel a říká, “Pilový pás Vortex odstraní 98 až 99% smetí pryč, což je impozantní ve srovnání s typickým pilovým pásem.

A Paul Smith ze Smith Sawmill Service dodává, “Nový pilový pás Vortex dělá skvělou práci při odstraňování pilin ze dřeva. To přináší firmám značnou výhodu.

Pilový pás s profilem Wood-Mizer Vortex lze nyní objednávat v různých délkách.

Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.