Wood-Mizer představí na LIGNA 2017 dvě nové řady pil a nový pilový pás odstraňující piliny

Na výstavě LIGNA 2017 uvede Wood-Mizer nové velkokapacitní pilařské zařízení - nazvané Wood-Mizer TITAN - plus novou řadu profesionálních pil LX.
WB2000 ECWB2000 EC
LX serieLX serie
VortexVortex
Návštěvníci venkovního stánku Wood-Mizer na LIGNA 2017 uvidí nové velkokapacitní pilařské zařízení i dobře známé modely pil Wood-Mizer.

Firma rozšiřuje svůj sortiment výrobní techniky do nových řad výrobků a Wood-Mizer TITAN představuje ohromný krok vpřed do velkokapacitního zpracování dřeva.
Řady TITAN jsou schopné vyrobit až 150 i víc kubíků nařezaného dřeva za směnu.
Masivní konstrukce je navržena pro maximální odolnost a trvalý výstup velkého objemu.

Nová řada Wood-Mizer TITAN bude na LIGNA 2017 představena několika jednotkami – širokopásovou pilou WB2000, širokopásovou dvojitou svislou pilou (Twin Vertical Saw), velkokapacitním Titan vícenásobným dělením (Multirip) a Titan omítačkou.
Všechny stroje TITAN jsou modré, aby se odlišily od dobře známých pil Wood-Mizer s úzkým pilovým pásem.

Další novinkou je nová řada pil LX, která představuje alternativní vlastnosti a kapacitu ke tradičním pilám Wood-Mizer řad LT.
Řady pil LX předvedou vlastnosti a a konstrukci (třeba nový xFRAME), které předtím Wood-Mizer nikdy nenabízela.

Wood-Mizer TOOLS – úplná sada pilových kotoučů, pásů pro rámové pily, hoblovacích nožů, širokých pilových pásů a dalších nástrojů – bude prezentována na LIGNA 2017 v rozšířeném rozsahu.
Prodej výrobků TOOLS se v roce 2016 ztrojnásobil a Wood-Mizer očekává, že tento trend bude pokračovat.

Další zařízení na LIGNA 2017 bude vysoce kapacitní modulární následná pila HR700 (schopná řezat 400 mm hranoly) se systémem návratu hranolů Merry-Go-Round (kolotoč), několik pil z dobře známé řady LT, zařízení pro údržbu pilových pásů jak pro široké tak úzké pásy a kompletní spektrum úzkých pilových pásů.

Nový pilový pás Vortex odstraňující piliny bude představovat nový pokrok v technologii pilového pásu. Tento revoluční profil nezanechává prakticky žádné piliny na povrchu prkna. To má velký význam pro výrobce palet, kteří často musí použít další postup k odstranění pilin z prken před procesem sušení. Pilový pás Vortex byl vyvinut v USA a trh jej velice dobře přijal. Počáteční testy v Evropě, Africe a Asii ukázaly významný zájem o tento nový profil.

Zveme vás do stánku Wood-Mizer na výstavě LIGNA a uvidíte budoucnost pilařství!Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podnik

  Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem 5,5 kW nebo 7,5 kW.
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.