Wood-Mizer TOOLS- Všechny vaše pilové kotouče, pásy do rámové pily, hoblovací nože i široké pilové pásy dostanete přímo od Wood-Mizer

Wood-Mizer představuje novou řadu nástrojů na zpracování dřeva - Wood-Mizer TOOLS. S více než 2,000 položkami k dispozici pokrývá produkovaný sortiment prakticky všechny velikosti pil a pásů a požadovaných aplikací a tato řada se neustále rozšiřuje.
Výrobní sortiment je navržen tak, aby pokryl i vysoce specifické potřeby našich zákazníků, nejen dodal nejoblíbenější profily.

Díky tomu, že firma Wood-Mizer rozšířila svůj sortiment ještě na výrobky „TOOLS“, můžeme dnes našim zákazníkům nabídnout nejen pásové pily a pilové pásy, ale i rozsáhlý sortiment pilových kotoučů, rámových pilových listů, fréz a hoblovacích nožů“, říká Miroslav Greill, zástupce firmy Wood-Mizer v České republice. „Naší nabídku již vyzkoušeli někteří naši zákazníci a tvrdí, že pilové kotouče od firmy Wood-Mizer jsou kvalitnější, přesnější mají delší životnost a i nižší hlučnost.Ten kdo vyzkoušel nářadí TOOLS od firmy Wood-Mizer je přesvědčen, že nemá konkurenci.


Přednosti Wood-Mizer TOOLS:
• Kvalita – vysoce kvalitní německé a švédské ocelové nástroje.
• Životnost – vysoce kvalitní výrobní postupy dodávají nástrojům vysokou životnost a zákazníci dávají za pravdu, že získávají s Wood-Mizer TOOLS lepší výkon.
• Cena – Velice slušný poměr náklady/výkon. Wood-Mizer TOOLS jsou obvykle ve vyšší ceně než alternativy v nízké kvalitě, ale stojí méně než speciální značky.


Pilové kotouče pro vícenásobné rozřezávání, rozřezávání a příčný řez


Náš velký výběr pilových kotoučů pokrývá prakticky každé řezné použití – pro mokré, syrové nebo suché měkké i tvrdé dřevo, rovněž pro tropická tvrdá dřeva a desky. Naše pily jsou pokryty antiadhezivním povlakem, který chrání pilu proti nánosu na povrchu. Naše černěné kotouče pro vícenásobné rozřezávání poskytují vyšší životnost a mají povlak pro snížení tření, který odolává pilinám i teplu.
Naše firma používá pilové kotouče Wood-Mizer pro rozřezávání měkkého dřeva. Vypozorovali jsme, že díky těmto kotoučům se snížila spotřeba energie, zatímco kvalita a naše produktivita zůstaly vysoké. Tuhá konstrukce pily a tvrdokov zajišťují, že řez je přesnější a proces generuje nižší hluk. Kvalita pilových kotoučů Wood-Mizer je velmi dobrá dokonce i po vícenásobném naostření. Po každodenním používání těchto kotoučů můžeme říci, že tento produkt dalece předstihuje konkurenci.” - Bartek Bek, Polsko

Pilové kotouče pro vícenásobné rozřezávání, rozřezávání a příčný ře


Pásy rámové pily


Teď můžete získat pásy do rámové pily od Wood-Mizer! Objednávejte požadovanou délku, šířku a tloušťku a vyberte si mezi třemi různými materiály podle vašich řezných požadavků.
• Normální ocel pro řezání měkkého dřeva
• Pochromovaná pro řezání tvrdého dřeva
• Stelitové špičky pro řezání tvrdého dřeva s maximální účinností
Na vyžádání jsou k dispozici speciální délky.

Pásy rámové pily


Hoblovací nože


Wood-Mizer TOOLS dodává hoblovací nože, vzadu rýhované nože a nože s volframovým ostřím podle vašich potřeb a použití. Vyžádejte si náš úplný katalog s kompletním seznamem velikostí a použití.

Pásy rámové pily


Široké pilové pásy


Wood-Mizer už není jen dodavatelem úzkých pilových pásů, nyní dodává i vysoce kvalitní široké (tlusté) pilové pásy. Podle vašich konkrétních požadavků můžete objednávat délku pásu, šířku (70 mm – 150 mm) a tloušťku (0.9 mm – 1.3 mm).

Druhy širokých pásů:
• Rozvedený zub – Normálně indukčně kalené zuby pásu s normálním uspořádáním šranku
• Rozšířený zub – každý zub je rozšířen, aby vytvořil širší zářez
• Stelitové špičky pro vyšší produktivitu v tvrdém a tropickém dřevu

Široké pilové pásy


Wood-Mizer TOOLS – rostoucí značka dřevozpracujících nástrojů


Zejména v oblasti sortimentu pilových kotoučů, lze na přání zákazníka vyrobit a zajistit jakýkoliv pilový kotouč pro potřebu vlastního řezání. Tento sortiment je tak rozsáhlý, že pokryje i vysoce specifické potřeby zákazníků“, říká Miroslav Greill, zástupce firmy Wood-Mizer v České republice.
Dalším sortimentem jsou pásy pro rámové pily, které používají i naši zákazníci a v tomto jim můžeme pomoci, zajistit tak velmi kvalitní a jakýkoliv rozměr rámové pily pro jejich použití“.

Nezáleží na tom, jaký druh stroje máte nebo jaký druh dřeva řežete, nyní můžete dostat všechny vaše pilové kotouče, pásy do rámové pily, hoblovací nože i široké pilové pásy přímo od Wood-Mizer!

Wood-Mizer TOOLS již používají naši zákazníci napříč Evropou, Afrikou i Severní Amerikou. Ověřte si u vašeho místního zástupce Wood-Mizer, porovnejte s cenami vašeho stávajícího dodavatele a zkuste některé pily Wood-Mizer TOOLS!

Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy - Luby 91
Tel: 376 312 220, 602 439 799
Fax: 376 319 011
E-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel/fax +420 51 9 322 443
info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podnik

  Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem 5,5 kW nebo 7,5 kW.
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.