Wood-Mizer uvádí na trh dvě nové omítačky

Řada omítaček Wood-Mizer se rozšiřuje o dvě nové dvoukotoučové omítačky prken,
Wood-Mizer uvedl dvě další omítačky – EG250 a EG350 – aby vytvořil úplnou řadu omítaček, která uspokojí výrobní i finanční požadavky od menších dílen až po průmyslové dřevozpracovatelské firmy.
EG250EG250
EG300EG300
EG350EG350
Omítačky prken Wood-Mizer udržují pohyb dřeva vpřed do jeho konečné podoby, snadno se integrují do stávajících provozů a mají k dispozici řadu vylepšených funkcí.

NOVÁ! Základní a spolehlivá dvoukotoučová omítačka EG250


Nová EG250 je přímočará dvoukotoučová omítačka, konstruovaná tak, aby byla dostupná a spolehlivá s jednoduchými omítacími funkcemi. Pro dřevozpracující dílny hledající spolehlivý stroj, ale nepotřebující produktivitu na průmyslové úrovni, je dvoukotoučová omítačka EG250 novým řešením.
Omítačka je dodávána se dvěma pilovými kotouči poháněnými motorem 11kW nebo volitelně motorem 15kW. Jeden kotouč je pevný a druhý se nastavuje pomocí ruční kliky pro změnu šířky omítání. Motorický systém posuvu omítačky má standardní rychlost 12 m/min, ale může být přidána funkce proměnné rychlosti, ta umožňuje 0 až 20 m/min.
Pro prkna, která už mají jednu rovnou hranu umožňuje stavitelná vodicí lišta, aby operátor mohl rychle prkna polohovat pro omítnutí druhé strany.

Univerzální omítačka a vícenásobné dělení průmyslové úrovně EG300


Standardní omítačka Wood-Mizer už řadu let, kombinuje EG300 obě funkce – omítačky a vícenásobného dělení materiálu (multirip) v jednom stroji. Standardně je EG300 dodávána se dvěma pilovými kotouči pro použití jako omítačka. Jeden kotouč je pevný a druhý je stavitelný z ovládací konzoly operátora – pomocí elektronického systému Pracovního nastavení (Setworks) přesně podle předem nastavené požadované šířky prkna. Volitelně může být EG300 osazena až pěti pilovými kotouči pro použití vícenásobného dělení materiálu.

NOVÁ! Odolná a vysoce výkonná dvoukotoučová omítačka EG350 pro rozměrnější materiál


Nová omítačka EG350 pro těžký provoz je konstruována pro omítání fošen s tloušťkou až 100 mm. Každý řezný kotouč o průměru 450 mm je poháněn samostatně elektromotorem 8 kW – poskytují dostatek výkonu pro rychlé zpracování silných hranolů tvrdého dřeva na hotová prkna.
EG350 má proměnnou rychlost posuvu 0-20 m/min, elektrické stavění pilového kotouče a volitelně lasery pro nastavení prkna a Pracovní nastavení pro ukládání přednastavených tlouštěk.

Specifikace pro srovnání
Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy - Luby 91
Tel: 376 312 220, 602 439 799
Fax: 376 319 011
E-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel/fax +420 51 9 322 443
info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podnik

  Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem 5,5 kW nebo 7,5 kW.
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.