Začněte řezat! - Wood-Mizer spouští prodejní akci s 10% slevou na všechny oranžové pily do 30. června 2016

Silné ekonomiky světa mají základ v malém a středním podnikání, které svým lokálním fungováním vytváří celkový globální úspěch.
Malé firmy často zpracovávají místní dřevo, vytvářejí pracovní místa pro místní lidi a produkují výrobky, po kterých je na místním trhu poptávka.

Stavební materiály, ploty a branky, obklady, polotovary pro nábytek, dřevo na palety, sudy na víno a tyče pro vinice, či dokonce úly a dřevěné nádobí – všechny rozmanité dřevěné výrobky jsou vyráběny malými podniky.
A ve více než 60,000 případech je hlavním prvkem výroby pásová pila Wood-Mizer.

Ano přesně tak!
Od založení Wood-Mizer v roce 1982 vyrobila firma více než 60,000 pásových pil, které pracují asi ve 100 zemích světa.

Toto jaro uvádí Wood-Mizer prodejní akci "START SAWING – Začněte řezat" - jakoukoli oranžovou pásovou pilu lze zakoupit s 10% slevou.

- Řada LT10. Počáteční úroveň řezání dřeva; dokonalá pro pro použití na farmách a nemovitostech

- Řada LT15. Oblíbená pila pro malé firmy; provozuje se stacionárně

- Řada LT20. Tato pila může být v obou verzích, stacionární i mobilní; často je využívána jako pojízdná pila pro zajišťování smluvního řezání

- Řada LT40. Slavná pila Wood-Mizer; její konstrukce je nejpodobnější té pile vymyšlené v roce 1982 zakladateli společnosti Donem Laskowski a Danem Tekulve

- Řada LT70. Výkonná pila pro podniky; k dispozici je také s dálkovým ovládáním a dopravníky; vhodná nejen pro nově zakládané firmy, ale i pro modernizaci stávajících výrobních závodů.

Jestliže jste podnikatel hledající nové nápady ve zpracování dřeva a cítíte, že je čas rozvinout a modernizovat váš pilařský provoz, akce START SAWING vám může velice pomoci!
Zástupce firmy Wood-Mizer vám zařízení dodá, vyškolí obsluhu pily, zajistí servis a dodávku náhradních dílů.
A co víc!
K vaší nové pile Wood-Mizer zakoupené v akci nabídne 10% slevu, my přidáme zdarma 15 pilových pásů MaxFLEX – nového vysoce kvalitního nástroje.

Akce Wood-Mizer START SAWING platí od 1. března do 30. června 2016.Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy - Luby 91
Tel: 376 312 220, 602 439 799
Fax: 376 319 011
E-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel/fax +420 51 9 322 443
info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podnik

  Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem 5,5 kW nebo 7,5 kW.
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.