DREKOMA - Pozvánka na WOOD-TEC - široká nabídka vlhkoměrů a zvlhčovačů

Vlhkoměry dřeva, vlhkoměry prostředí, vlhkoměry na biomasu, nová generace Moistec Pro na dřevo a stavební materiály, zvlhčovací zařízení nové generace CORE a mohou vidět návštěvníci veletrhu WOOD-TEC 2015 v expozici Ing.Vladimír Harazím ,CSc – DREKOMA.Tato firma je již 15 let exkluzivním zástupcem firmy MERLIN – TECHNOLOGY GmBH - zvlhčovací a měřící technika pro Českou a Slovenskou republiku.

Jsme pravidelným vystavovatelem v Brně, kde máme možnost se osobně setkat se zákazníky a zájemci o naše zařízení. A to nelze zaplatit žádnými penězi,“ říká jednatel Ing. Vladimír Harazím ,CSc.

Novinkou bude mimo jiné jednozonová vysokotlaká jednotka MERLIN® CORE pro systém zvlhčování vzduchu.
Je osazena speciálním tlakovým olejovým čerpadlem, které dodává pitnou vodu tlakem ca. 60 bar flexibilními tlakovými hadicemi k patentovanému systému bezúkapových trysek.
Tyto trysky mění kapalinu na jemný aerosol (= nejemnější vodní mlhovina), která se rychle vstřebává do vzdušné vlhkosti.

Přitom se zvyšuje relativní vlhkost vzduchu a okolní vzduch je příjemně ochlazen (adiabatický efekt chlazení). Vysokotlaký systém zvlhčování vzduchu MERLIN® CORE se dodává v sestavách 24, 60, 120, pro provozovny o velikosti 200, 600 nebo 1600 metrů čtverečních při výšce prostoru 3,5 m.

Firma Ing.Vladimír Harazím ,CSc – DREKOMA představí také nové přístroje pro měření vlhkosti různých materiálů.
Například MERLIN MOISTEC-PRO slouží k měření vlhkosti dřeva a betonu nedestruktivní metodou, MERLIN EVO BIO pak k měření vlhkosti biomasy.

Ing.Vladimír Harazím ,CSc – DREKOMA
tel: +420 604 580 950
info@drekoma.cz
miroslav.harazim@drekoma.cz
www.drekoma.cz


Příspěvky autora Ing.Harazím Vladimír,CSc - DREKOMA
 • DREKOMA - Pozvánka na WOOD-TEC - široká nabídka vlhkoměrů a zvlhčovačů

  Vlhkoměry dřeva, vlhkoměry prostředí, vlhkoměry na biomasu, nová generace Moistec Pro na dřevo a stavební materiály, zvlhčovací zařízení nové generace CORE a mohou vidět návštěvníci veletrhu WOOD-TEC 2015 v expozici Ing.Vladimír Harazím ,CSc – DREKOMA.
 • Merlin král mágů a čarodějů s firmou DREKOMA naa Kasalově pile s.r.o. Jindřichův Hradec

  Jak dosáhnout špičku kvality při výrobě vedlejších vchodových dveří z masivu? Zvlhčování vzduchu Merlin Technology nyní nově v hale výroby dveří firmy Kasalova pila s.r.o. Jindřichův Hradec www.kasalovapila.cz
 • Zvlhčování vzduchu není luxus ale nutnost jak přežít, dělat kvalitní výrobek a trvale tvořit zisk

  Co je to prach? Prach definujeme jako soubor částic, které nás všude obklopují. Částice prachu se volně vznášejí vzduchem, který nás obklopuje. Množství prachu je závislé na zdroji, proudění vzduchu, vlhkosti vzduchu atd. A jak je to s dřevním prachem? Většinou o dřevním prachu víme to, že je nebezpečný, je vznětlivý a již při nízké koncentraci se vzduchem rovněž výbušný. Mezní hranice při které je tvořena se vzduchem výbušná směs je již při koncentraci 20%. Většinou se ale neví, jak velké zdravotní problémy může způsobit.
 • Světová premiéra patentovaného zvlhčovacího systému MERLIN AIR-C 250

  Většinu času tráví lidé v uzavřených prostorech. Velmi důležité je mikroklima budov jak pro zdraví a dobrý zdravotní stav, tak i pro výkonnost při výkonu povolání. Optimální mikroklima se stanoví z příjemné pokojové teploty a jakož i správného podílu relativní vlhkosti vzduchu. Různé vyhlášky a nařízení pro pracovní prostředí předepisují relativní vlhkost v rozsahu od 40 do 60 %. Podíl relativní vlhkosti vzduchu však v chladných ročních obdobích klesá rychle pod 30% a méně. Tím dochází k trvalé újmě na zdraví jako např.častému - chronickému nachlazením, vysycháním sliznic. Snížení odolnosti různým virovým onemocněním a pod.
 • Víte jak udělat perfektní lakovaný povrch bez znečištění prachem? Ptejte se domácího pana MISTRA !

  Navštivte nejen pro radu firmu Sircolor s.r.o. Hosťovce - Zlaté Moravce, u pana Herdu tel.: 00421 905 31 54 46 a její školící středisko s nově vybudovanou lakovnou pro ověření si kvality laků, materiálů pro povrchovou úpravu, stříkací pistole, ideální pracovní prostředí pro kvalitnáí výkon práce a zde zjistíte, že máte obě ruce pro kvalitní práci pravé a šikovné.
Mohlo by Vás zajímat
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • ADLER JE SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM PRE NÁROČNÝCH ARCHITEKTOV

  Poslucháči fakulty architektúry Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave sa v utorok 16.5. 2017 na prednáške profesionálov z firmy Adler Slovensko dozvedeli hodnotné informácie o trendoch v interiéroch i to, ako dokážu pri navrhovaní použitím produktov Adler predĺžiť životnosť drevených prvkov a mnoho ďalšieho.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.