NOVINKA – zúčastněte se ZDARMA WOOD-TEC ARENY

Chcete rozšířit své možnosti prezentace na veletrhu WOOD-TEC? Informovat odbornou veřejnost o novince, zajímavém tématu či aktualitě z Vaší společnosti? Být více vidět a oslovit ještě více potencionálních zákazníků?
Pokud ANO, neváhejte a zúčastněte se WOOD-TEC ARENY.
Přihláška ke stažení ZDEPřihláška ke stažení ZDE
Jestliže vystavujete na veletrhu WOOD-TEC máte tuto možnost zcela ZDARMA. Pokud se nechcete účastnit jako vystavovatelé, nevadí, i pro Vás je zde možnost prezentovat se v rámci WOOD-TEC ARENY. Více informací najdete níže.

WOODTEC ARENA – CENTRUM DOPROVODNÉHO PROGRAMU

- Nový prezentační prostor přímo v pavilonu F
- Atraktivní doprovodný program nejen pro živnostníky a malé firmy
- Nové technologie a materiály, služby, odborné semináře a přednášky na aktuální témata (financování, dotační programy, změny v legislativě, ...)
- Prezentace a praktické ukázky jednotlivých firem s novinkami v oblasti produkt, technologie a služba
- Soutěže, spolupráce s odbornými médii
- Vyhlášení výsledků nové soutěže „ TOP EXPONÁT „
- Neformální setkání pro vystavovatele a pozvané návštěvníky veletrhu

Specifikace WOOD-TEC ARENY

- Ozvučený prostor pro přednášky či prezentace vytvořený vyvýšeným pódiem o rozměrech 10 x 4 m v apendixu pavilonu F. Standardně vybaveno videoprojekcí a dle požadavku klienta možno doplnit o požadovanou AV techniku
- Navazující hlediště pro 80 - 150 posluchačů
- Součástí prezentace budou praktické ukázky, a to jak v rámci podia, tak i v přilehlých prostorách
- Kavárna s wi-fi připojením pro návštěvníky
- Registrace návštěvníka

Podmínky účasti pro vystavovatele

- Pro vystavovatele z pavilonu F a V nabízíme firemní prezentaci na podiu Woodtec–areny zdarma (prostor 1x po dobu 30 minut, čistý čas 20 minut)
- Zařazení do doprovodného programu podléhá schválení ze strany organizátora doprovodného programu
- Množství prezentačních časů je limitováno
- Uzávěrka přihlášek 15.9.2015
- Kontaktní adresa k zaslání přihlášky do doprovodného programu: jpazdirkova@bvv.cz, +420 541 152 520

Podmínky účasti pro nevystavovatele

- Pro nevystavující firmy nabízíme možnost prezentace na podiu Woodtec-areny za poplatek 30.000,-Kč bez DPH (prostor - 1x po dobu 30 minut, čistý čas 20 minut)
- Zařazení do doprovodného programu podléhá schválení ze strany organizátora doprovodného programu
- Množství prezentačních časů je limitováno
- Uzávěrka přihlášek 15.9.2015
- Kontaktní adresa k zaslání přihlášky do doprovodného programu: jpazdirkova@bvv.cz, +420 541 152 520

Podmínky účasti pro odborníky, specializované instituce, ...

- Pro odborné instituce (ministerstva, školy, dotační agentury, svazy, ….) nabízíme možnost prezentace na podiu Woodtec–areny zdarma (prostor 1x po dobu 30 minut, čistý čas 20 minut)
- Zařazení do doprovodného programu podléhá schválení ze strany organizátora doprovodného programu
- Množství prezentačních časů je limitováno
- Uzávěrka přihlášek 15.9.2015
- Kontaktní adresa k zaslání přihlášky do doprovodného programu: jpazdirkova@bvv.cz, +420 541 152 520


Příspěvky autora WOOD-TEC Veletrhy Brno
 • WOOD-TEC potvrdil svou pozici nejdůležitější dřevařské a nábytkářské události pro Česko a Slovensko - předběžná záverečná zpráva

  Automatizace, robotizace a digitalizace ve zpracování dřeva a výrobě nábytku – to jsou hlavní trendy, které představil patnáctý ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který je zaštítěn podporou světového sdružení EUMABOIS. Právě zaměření na průmysl 4.0 odráží poptávku zpracovatelů dřeva a nábytkářů, kteří řeší způsob zvládání zakázek při aktuálním nedostatku kvalifikovaných pracovních sil.
 • WOOD-TEC 2017: vrací se WOOD-TEC aréna, novinkou bude exponátová soutěž

  V pořadí již 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC proběhne na brněnském výstavišti od 31. 10. do 3. 11. 2017. Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.
 • WOOD-TEC 2015 – efektivní místo pro Vaši prezentaci

  Přípravy na 14.ročník dřevařského veletrhu WOOD-TEC jsou již v plném proudu. Od úterý 20.října do pátku 23.října bude brněnské výstaviště patřit opět všem milovníkům dřeva. Představí se zde celá řada firem a společností, které budou prezentovat široké portfólio výrobků, ať již strojů, nástrojů, materiálů či zařízení pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl.
 • Výrobě nábytku v ČR se v poslední době daří.

  Ve dnech 20. až 23. října se na brněnském výstavišti uskuteční již 14. ročník mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Více než 200 firem a 190 světových značek se bude prezentovat v pavilonech V a F a přilehlých volných plochách. Nábytkářskému průmyslu bude patřit pavilon F. Výrobě nábytku v České republice se v poslední době daří. Ukazují to i nejnovější statistická data zveřejněná Asociací českých nábytkářů (AČN).
 • WOOD-TEC se stává česko-slovenským veletrhem

  Přípravy na mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který se uskuteční od úterý 20. do pátku 23. října na brněnském výstavišti, vrcholí. V letošním roce je patrný výrazný nárůst zájmu vystavovatelů o účast na tomto česko-slovenském dřevařském veletrhu, a to hlavně v segmentu stroje, nástroje a zařízení.
Mohlo by Vás zajímat
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
 • Pozvánka do Technologického centra Král s.r.o. v Žiline

  Pozývame Vás do nášho Technologického centra v Žiline. Aktuálne stroje, ktoré sú k dispozícii k bližšiemu spoznaniu, nájdete na našej novej webovej stránke: http://www.kral-zilina.sk/technologicke-centrum Teoreticky je každý stroj od každého výrobcu perfektný. To sa dočítate v katalógoch. Ale v praxi sú veľké rozdiely. Či je to komfort obsluhy, bezpečnosť alebo efektivita. Je dobré, že naše technológie môžete odskúšať oveľa skôr, ako budú u vás pracovať.
 • Otvorenie centra kovania Häfele na Slovensku

  Od teraz môžeme ponúknuť slovenským zákazníkom širšiu ponuku, keďže 27. augusta sme oficiálne otvorili nové centrum pre kovanie v Špačinciach. Spolupráca s dodávateľom kovania firmou Häfele bola poňatá seriózne, čo podčiarkla aj účasť zástupcov z nemeckej centrály pána Franka Meyer a Stephanie Kellner. Miroslav Malženický, konateľ JAFHolz Slowakia a Martin Běhounek konateľ Häfele Česko a Slovensko pozdravili hostí a pozvali ich k prehliadke nového centra pre kovanie.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.