Nejlevnější a nejvybavenější lis pro porovnání na stánku BRIKLIS P 7

Firma BRIKLIS se pravidelně účastní veletrhu PRAGOLIGNA. Letos představíme osvědčená zařízení pro využití spalitelného odpadu včetně balení briket. Na stánku P 7 v pravém křídle můžete shlédnout nejmenší a nejlevnější briketovací lis BrikStar EK a porovnat jej s nejvybavenějším lisem BrikStar 30-12 vhodným i pod odsávání.
Na tento lis bude napojen pytlovač s pohonem od posuvu briket.
Ukázka napojení pytlovače na briketovod lisuUkázka napojení pytlovače na briketovod lisu
Nejmenší briketovací lis BrikStar EKNejmenší briketovací lis BrikStar EK
Briketování truhlářského odpadu nemusí být nákladné. Příkon lisu BrikStar EK je stejný jako příkon rychlovarné konvice - 2,4, kW a slisuje brikety za směnu a rok pro výrobní halu o ploše 1575 m2. Ovládáte jej jedním vypínačem. Příkon lisu BrikStar 30 je stejný jako příkon třech plotýnek elektrického sporáku – 4,4 kW a slisuje brikety za směnu a rok pro vytopení provozu o ploše 2840 m2.

Myslíme i na balení briket. I zde si můžete vybrat. Vyrábíme levný a bezpečný pytlovač s cenou 19 000 Kč s pohonem od posuvu briket, který umožňuje plynulé plnění briket do šesti pytlů zároveň bez jejich otáčení. Toto rovnoměrné plnění zabezpečuje pouze otočný žlab, který usměrňuje pád briket do jednotlivých pytlů. Nebo můžete brikety balit do 6 nebo 10 pytlů v rotačním stojanu s váhou, který je vhodný k výkonnějším lisům.

Provoz, ve kterém dbají na čistotu, starají se o bezpečnost a hlavně šetří peníze, zpracovává vyprodukované piliny, hobliny i prach do briket, kterými si pak vytápí haly nebo při vyšší produkci briket je prodává. Dřevěné brikety jsou dnes již běžným palivem, ale s velmi rozdílnou cenou podle způsobu balení a místa prodeje, v prodejnách nebo na provozovnách.

Proč koupit lisy BrikStar od firmy BRIKLIS?


Vyrábíme lisy pro každou dílnu, malý, střední nebo velký provoz. Když preferujete ruční plnění lisu, koupíte si méně vybavené lisy a neplatíte zbytečně za něco, co nevyužijete. Kdo potřebuje lisy napojit na odsávání, pracuje s různými druhy dřevěných materiálů, produkuje různé frakce odpadů, pro takového zákazníka jsme ten správný partner. Naše lisy jsou univerzální a reagují na změny velikostí i druhů materiálů.

Brikety z lisů BrikStar od výkonu 30 kg za hodinu budou přibližně stejně dlouhé, to pro vás znamená, že se nebude výrazně snižovat výkon lisu při změně vlastností odpadu. Podle velikosti vašeho odsávání si vybíráte ze třech typů násypek, to znamená, že se dokonale přizpůsobíme vaší technologii. Nabízíme vám i prodloužení záruky na 2 roky včetně výměny filtrů, servisních prohlídek a zaškolení obsluhy během dvou let zdarma. Když si nejste jisti, že váš materiál lze lisovat, zdarma provádíme v našem zkušebním středisku testy lisovatelnosti a následně můžeme upravit lis podle vašeho materiálu.

BRIKLIS patří mezi tradiční a respektované evropské výrobce briketovacích lisů. Vyrobili jsme již 3 500 lisů. Těšíme se, že navštívíte naši expozici, zodpovíme všechny vaše otázky a budete-li chtít, doporučíme pro vás nejvhodnější typ briketovacího lisu. Neváhejte a přijďte se podívat.

Jana Šmejkalová

BRIKLIS, spol. s r.o.
391 75, Malšice 335
email: info@briklis.cz
IČO: 43833497
DIČ: CZ43833497


Příspěvky autora BRIKLIS, spol. s r.o.
 • Nabízet nové produkty bylo před dvaceti lety mnohem jednodušší než dnes, říká zakladatel firmy BRIKLIS

  Malšická firma BRIKLIS, spol. s r.o. bude tradičně na veletrhu WOOD-TEC prezentovat hydraulické briketovací lisy pro zpracování odpadů briketováním. Stroje značky BrikStar od firmy BRIKLIS na výrobu briket ze dřeva, kovu, papíru, polyuretanu a dalších materiálů v současnosti znají v mnohých zemích světa.
 • Provozujete pilu nebo komunální skládku? A víte, jak využít dřevěný odpad?

  Třídění a zpracování odpadů je nezbytné pro snížení množství odpadů ukládaných na skládkách tuhého komunálního odpadu. Vytříděné, drcené a magneticky separované odpady se recyklují do výrobků s nižšími nároky na vlastnosti nebo se využívají pro energetické účely. Jednou z možností využití vytříděného stavebního a domovního odpadu je výroba dřevěných briket pro komerční účely.
 • Nemá to kabel a přece se točí

  Olda Brousek a Zbyněk Svěrák jsou dobří přátelé. Oba jsou truhláři, kteří rozumí své práci a mají jí rádi. Jejich truhlárny jsou 30 km od sebe a tak si ani nekonkurují. Spíše si pomáhají. A také se rádi vsázejí, vždy o něco k jídlu nebo pití, aby si to pak oba užili. Olda má větší dílnu a 3 zaměstnance. Zbyněk pracuje jen se svým synem. Někdy mají práce, že nevědí kam skočit a někdy si ji šetří, protože zakázky nejsou.
 • Nejlevnější a nejvybavenější lis pro porovnání na stánku BRIKLIS P 7

  Firma BRIKLIS se pravidelně účastní veletrhu PRAGOLIGNA. Letos představíme osvědčená zařízení pro využití spalitelného odpadu včetně balení briket. Na stánku P 7 v pravém křídle můžete shlédnout nejmenší a nejlevnější briketovací lis BrikStar EK a porovnat jej s nejvybavenějším lisem BrikStar 30-12 vhodným i pod odsávání. Na tento lis bude napojen pytlovač s pohonem od posuvu briket.
 • Máte malou truhlářskou dílnu a chcete ušetřit za palivo?

  Malé, levné a spolehlivé briketovací lisy BrikStar EK20 a nový EK40 Vám pomohou.

  Přejete si vidět lis BrikStar EK v provozu? Navštivte nás na výstavě PRAGOLIGNA 2012 v Praze Holešovicích, v pravém křídle Průmyslového paláce, číslo stánku 8. Rádi Vám lis předvedeme a vše vysvětlíme. Briketování se nyní vyplatí i malým producentům suchých dřevních odpadů. Ukazuje to 50 prodaných lisů BrikStar EK20 od ledna 2012.
Mohlo by Vás zajímat
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.