Modernizace začíná

Wood-Mizer, vyhlášený výrobce pásových pil a pilových pásů, zaznamenává, že producenti dřeva ve střední Evropě krok za krokem zvyšují své aktivity. Pozitivní zprávy přicházejí z Rumunska, Bulharska, Česka, Slovinska, Slovenska i z dalších zemí. Pily začínají modernizovat svou výrobu a investují do nového zařízení.“Máme za to, že pokud budou chtít firmy dosáhnout novou úroveň kvality a produktivity, nezbytně budou spoléhat na moderní technologii poslední generace strojů - říká Robert Baginski, obchodní ředitel Wood-Mizer Industries v Polsku.

“Protože známe potřeby našich zákazníků ve střední Evropě, rozvinuli jsme velice dobrou nabídku, která umožní i malým firmám získat prvotřídní pásové pily, spolu s kvalifikovaným servisem od Wood-Mizer”.

Každý zákazník, který se rozhodne využít výhody této akce, dostane slevu na stroje oranžové řady Wood-Mizer, jako jsou LT15, LT20, LT40, LT70. A čím vyšší úroveň potřebné mechanizace, tím vyšší nabízená sleva na přídavná zařízení pily.

Například, u vysoce produktivní pily LT70 je snížení o 7% oproti ceníku. Pro takový rychlý stroj doporučuje Wood-Mizer přidat hydrauliku pro zakládání kmene – to znamená 15% z ceny hydrauliky dolů. Nicméně, jestliže si vyberete Super-hydrauliku s přídavným upínáním kmene s přítlakem dolů a poháněný válečkový vyrovnávač, pak se cena sníží o 30%. Stejná 30% sleva bude poskytnuta na další komponenty, které zlepšují funkčnost pily, jako je komplet přepravníku, dálkové ovládání, systém odebírání prken, bezdrátové ovládání, laserový zaměřovač a další. A co víc, jestliže je pila objednána společně s ostřičkou a šrankovníkem Wood-Mizer, je na ně také poskytnuta sleva 15%.

Výsledkem je podstatná úspora, která umožní firmám stát se konkurenceschopnější a rozšířit se na nové trhy s vysoce kvalitním řezivem.

“Modernizace je už skutečností; rychle se rozšiřuje, - říká Robert Baginski. - Wood-Mizer tento trend zaznamenal, a jako vždycky, udělal krok vstříc svým zákazníkům”.

Chcete-li se dozvědět více o podrobnostech této akce, zavolejte vaše servisní středisko Wood-Mizer, bude vám nabídnuto několik možností pásových pil, takže si můžete vybrat zařízení, které bude pro vaše potřeby nejlepší.

Wood-Mizer Servis
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel/fax 519 322 443
info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk*
Redakcia portála DREVARI.SK © :: 02.08.2011Příspěvky autora Redakcia portála DREVARI.SK
 • CNC obrábacie centrá od spoločnosti UNITEAM

  Obchodná spoločnosť BRAS uvádza na slovenský a český trh taliansku značku Uniteam s dlhoročnými skúsenosťami v drevospracujúcom priemysle so špecializáciou v oblasti výroby CNC obrábacích centier. Celosvetovo známa značka UNITEAM bola jedna z prvých dvoch firiem, ktorá na trh uviedla technológiu 5-osového CNC obrábania. Spoločnosť napreduje spolu s technologickým pokrokom a na základe požiadaviek trhu rozšírila svoje portfólio aj o stroje na spracovanie plastov, hliníka, kompozitov a ďalších pokročilých materiálov.
 • Cena LIGNUMEXPO – LES 2014 aj pre Král s.r.o., Žilina

  Súťaž o Cenu LIGNUMEXPO – LES má tradične 6 súťažných kategórií. Organizátor veľtrhu udeľuje aj čestné uznania za pozoruhodné výrobné a konštrukčné riešenia vystavovaných produktov. Získané ocenenie vystavovateľ a výrobca počas veľtrhu označuje symbolom ceny a slúži na propagáciu výrobku.
 • Pozor, eurofondy na muške! - krátka redakčná poznámka

  O tom, že nakladanie s eurofondami nie je u nás s kostolným poriadkom, vie asi každý. Na podivuhodné praktiky sme už upozornili v súvislosti s Národným lesníckym centrom a jeho kópiou webovej stránky v hodnote 700 tisíc Eur. Takisto len nedávno prehrmela kauza predraženého projektu výrobcu truhiel zo Sučian, o ktorom informovali médiá. No zdá sa, že to bude len nevinné zakopnutie oproti tomu, čo v týchto dňoch vyplávalo na povrch.
 • Úzké pilové pásy Wood-Mizer

  Vysoká kvalita a maximální životnost Firma Wood-Mizer rozšířila škálu svých pilových pásů přidáním dvou nových řad vynikající kvality Wood-Mizer, jako jediný výrobce vyrábějící jak pily tak pilové pásy, věnuje velkou pozornost kvalitě svých pilových pásů. Je všeobecně známo, že profil pilového pásu Wood-Mizer je v dřevařském průmyslu uznávaným standardem.
 • StrojCAD - Podmienky na trhu s rezivom si vyžadujú nové technológie

  Súčasná ekonomická situácia v drevárskom priemysle núti spracovateľov dreva zamýšľať sa nad efektivitou výroby tak naliehavo, ako nikdy doteraz. Od vypuknutia krízy sa dramaticky zmenil trh s rezivom. Nielen, že radikálne poklesol odbyt píliarskych výrobkov v celkovom objeme, ale trh sa atomizoval, tak v rámci sortimentov, ako aj v rámci odberateľov.
Mohlo by Vás zajímat
 • TISKOVÁ ZPRÁVA k novým informacím z Lesů ČR ke kauze insolvence jejich partnera LESS

  Lukavec, 29. listopadu 2012 - AČMD reaguje na včerejší tiskovou zprávu Lesů ČR (viz. příloha) a potřetí vyzývá LČR, ministra Bendla a předsedu DR LČR Zámečníka, aby zveřejnili stav pohledávek LČR za holdingem LESS po lhůtě a ve lhůtě splatnosti ke 2.10.2012, tj. ke dni před čerpáním tzv. bankovních garancí, a stav k 12.10.2012, tj. ke dni vypovězení smluv s Less & Forest, a aby vyvrátili možnost, že bylo s pohledávkami za LESS manipulováno například částečným prodejem, převodem do jiné formy (např. půjčky, podmíněné pohledávky apod.), převodem na jiný subjekt, či jinak.
 • Předběžná závěrečná zpráva

  12. ročníku mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl WOOD-TEC se zúčastnilo celkem 213 firem a společností z 10 zemí - z ČR, Dánska, Francie, Itálie, Koreji, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a Tchajwanu. Prezentovali se na čisté výstavní ploše 11 400 metrů čtverečních. Na veletrh přijelo 14 000 odborných návštěvníků z 21 zemí.
 • Vyjádření AČMD k situaci kolem ministra zemědělství Ivana Fuksy

  AČMD se rozhodně nepřidá k lobystickým organizacím, které bezpáteřně mění názory, lobují za dotace, nerespektují fakta, dlouhodobě sdílí politickou kulturu v ČR a nyní se staví za ministra Fuksu, který ve správě Lesů ČR totálně selhal.
 • Soubor veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň byl úspěšný

  Praha 29. 3. 2011 - Celkem 29 350 návštěvníků zamířilo ve dnech 17. – 20. března do Pražského veletržního areálu, kde v tu dobu probíhal soubor pěti veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň. Tento koncept se letos představil poprvé a podle všech ukazatelů se potvrdilo, že to byl úspěšný záměr. Letošního ročníku se zúčastnilo 535 vystavovatelů z dvanácti zemí světa (Česká republika, Slovensko, Itálie, Německo, Rakousko, Polsko, Slovinsko, Švýcarsko, Nizozemsko, Velká Británie, Kanada, Tai-wan).
 • Společná tisková zpráva názorové platformy k dopisu ke Dřevěné knize MZe

  V Praze dne 16. března 2011 - Vážený pane ministře, v pátek 4. března 2011 uspořádala stálá komise Senátu PČR pro rozvoj venkova veřejné slyšení ke Dřevěné knize (DK), jíž Váš resort předkládá k realizaci. Většina přítomných kritiků, a to rovněž z řad členů komise a zástupců podnikatelského sektoru, se shodla na názoru, že Dřevěná kniha nepředstavuje Koncepci hospodářské politiky státního podniku Lesy ČR, jak je předkladateli nazývána,
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.