Velká podzimní akce na pily – platí do 30.11.2017

Ať sníte o vašem vlastním podnikání se dřevem nebo chcete zlepšit stávající pilařský provoz, teď je správný čas pilu koupit!

Vyberte si jakoukoli pilu Wood-Mizer z oranžové řady, a získáte z celkové ceny 10% slevu.

K tomu obdržíte 15 našich univerzálních pilových pásů DoubleHard.

Pokud objednáte spolu s pilou i ostřičku a šrankovník – získáte také 10% slevu!

Už máte vlastní pilu Wood-Mizer a chcete zvýšit produktivitu?


Kupte Wood-Mizer omítačku/multirip EG300 a dostanete dárek – dalších 5 pilových kotoučů zdarma! Můžeme vaši omítačku/multirip dobře vybavit sadou 2 zelených laserů, které ukazují čáru řezů a pomáhají operátorovi zvýšit výtěžnost. Tuto laserovou sadu nabízíme s 10% slevou.

Rovněž srovnávačka/tvarovačka MP100 má speciální cenu 100 000,- Kč + 21 % DPH.
Zavolejte nám, dozvíte se více o této „Velké podzimní akci“, která končí 30. listopadu 2017.

Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz


Příspěvky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
 • Velká podzimní akce na pily – platí do 30.11.2017

  Ať sníte o vašem vlastním podnikání se dřevem nebo chcete zlepšit stávající pilařský provoz, teď je správný čas pilu koupit!
 • Wood-Mizer představuje pilu LX450 se dvěma vodicími nosníky

  Sortiment pil Wood-Mizer se během desetiletí průběžně rozšiřuje, ale nová pila Wood-Mizer LX450 nabízí kompletně překonstruovanou pilu, jaká nebyla nikdy předtím od firmy k dispozici.
 • Wood-Mizer ohlašuje širokopásové zařízení TITAN

  Jako přední dodavatel pojízdných a průmyslových pil s tenkým zářezem s úzkým pilovým pásem, Wood-Mizer podstatně rozšířil svůj záběr na průmyslovém pilařském trhu. S uvedením Wood-Mizer TITAN nabízí nyní firma úplnou řadu zařízení širokopásových pil, která je konstruována pro zlepšení výkonu výroby dřeva a pro pozvednutí provozní efektivnosti.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Wood-Mizer uvádí pilový pás Vortex Sawdust-Removal

  Wood-Mizer, světový přední výrobce mobilních pásových pil, uvádí převratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volně přeloženo - odstraňování pilin větrnou smrští). Nyní k dispozici, je tento nový pilový pás navržen pro zákazníky, kteří potřebují prkna co možná nejčistší od pilin.
Mohlo by Vás zajímat