WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště

WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště
Poslední říjnový den zahájíme na brněnském výstavišti Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC (31.10.-3.11.2017). WOOD-TEC je tradičním a významným setkáním odborníků v dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu v České republice a na Slovensku.

Veletrh probíhá za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS a dalších českých profesních asociací z oblasti zpracování dřeva a nábytkářského průmyslu a zahrnuje dvě hlavní oborové skupiny – stroje a zařízení pro zpracování dřeva a výrobu nábytku v hale V a komponenty pro výrobu nábytku v hale A2.


Větší plochy vystavovatelů a více novinek

WOOD-TEC 2017 odráží současný stav dobře nastartované české ekonomiky. Proti předchozímu ročníku zvětšili vystavovatelé plochy a prezentují aktuální novinky představené například i na letošním veletrhu Ligna v Hannoveru.
Zejména strojařský pavilon V nabídne kompletní přehled o českém a slovenském trhu, účastní se téměř všechny značky strojů pro zpracování dřeva a výrobu nábytku, které v Česku a na Slovensku působí. Také komponenty a materiály pro výrobu nábytku v hale A2 jsou reprezentativně zastoupeny.


Nový doprovodný program

Zcela nově je koncipován doprovodný program umístěný do WOOD-TEC Arény v pavilony A2. Hlavním vodítkem při jeho sestavování byly potřeby dřevařského a nábytkářského sektoru, který není schopen aktuálně zvládat narůstající množství zakázek.
Mluvit se proto bude o automatizaci a robotizaci výroby, o zvýšení kapacity pomocí outsourcingu nebo o možnostech získání kvalifikovaných pracovníků.
Na programu bude také nedostatek FSC dřeva pro nábytkářský průmysl nebo informace o možnostech uplatnění pro absolventy středních odborných škol.


WOOD-TEC Award

Letošním ročníkem startuje exponátová soutěž WOOD-TEC Award. Proběhne ve dvou kategoriích a návštěvníci si budou moci přihlášené exponáty prohlédnout v expozici v pavilonu A2, vyhlášení výsledků je připraveno na úterý 31.10. odpoledne ve WOOD-TEC Aréně a je otevřeno všem návštěvníkům veletrhu.


Nejvýhodnější je koupit vstupenku na webu

Veletrh WOOD-TEC 2017 je otevřen od 9 do 17 hodin, v pátek 3. listopadu do 16 hodin.
Návštěvníci ho najdou v pavilonech A2 a V, parkování je umístěno v areálu výstaviště v těsné blízkosti obou pavilonů. Na nejvýhodnější vstupné – 140 korun - dosáhnou návštěvníci, kteří si koupí vstupenku na webových stránkách veletrhu.
Zvýhodněné vstupné za 80 korun mají organizované školní skupiny, navíc v pátek mohou veletrh navštívit zdarma.


Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Jiří Palupa
Tisk a Public Relations
tel.: +420 541 152 817
jpalupa@bvv.cz
http://www.bvv.cz/wood-tec


Příspěvky autora WOOD-TEC Veletrhy Brno
 • WOOD-TEC 2017 představí možnosti vyšší efektivity zpracování dřeva a výroby nábytku

  Hlavním tématem letošního ročníku je zvyšování efektivity zpracování dřeva a výroby nábytku. Zaměření na automatizaci a robotizaci výroby nebo zavádění digitálních prvků do ovládání strojů se projevuje jak na expozicích, tak v doprovodném programu.
 • WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště

  WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště Poslední říjnový den zahájíme na brněnském výstavišti Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC (31.10.-3.11.2017). WOOD-TEC je tradičním a významným setkáním odborníků v dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu v České republice a na Slovensku.
 • WOOD-TEC připravuje zcela nový doprovodný program pro návštěvníky

  Poslední říjnový den bude na brněnském výstavišti zahájen Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento veletrh je tradiční akcí Veletrhů Brno, letošní ročník se dá určitě označit jako inovativní, především pro zcela nové pojetí doprovodného programu.
 • WOOD-TEC 2017: vrací se WOOD-TEC aréna, novinkou bude exponátová soutěž

  V pořadí již 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC proběhne na brněnském výstavišti od 31. 10. do 3. 11. 2017. Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.
 • WOOD-TEC 2015 – efektivní místo pro Vaši prezentaci

  Přípravy na 14.ročník dřevařského veletrhu WOOD-TEC jsou již v plném proudu. Od úterý 20.října do pátku 23.října bude brněnské výstaviště patřit opět všem milovníkům dřeva. Představí se zde celá řada firem a společností, které budou prezentovat široké portfólio výrobků, ať již strojů, nástrojů, materiálů či zařízení pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl.
Mohlo by Vás zajímat
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
 • Pozvánka do Technologického centra Král s.r.o. v Žiline

  Pozývame Vás do nášho Technologického centra v Žiline. Aktuálne stroje, ktoré sú k dispozícii k bližšiemu spoznaniu, nájdete na našej novej webovej stránke: http://www.kral-zilina.sk/technologicke-centrum Teoreticky je každý stroj od každého výrobcu perfektný. To sa dočítate v katalógoch. Ale v praxi sú veľké rozdiely. Či je to komfort obsluhy, bezpečnosť alebo efektivita. Je dobré, že naše technológie môžete odskúšať oveľa skôr, ako budú u vás pracovať.
 • Otvorenie centra kovania Häfele na Slovensku

  Od teraz môžeme ponúknuť slovenským zákazníkom širšiu ponuku, keďže 27. augusta sme oficiálne otvorili nové centrum pre kovanie v Špačinciach. Spolupráca s dodávateľom kovania firmou Häfele bola poňatá seriózne, čo podčiarkla aj účasť zástupcov z nemeckej centrály pána Franka Meyer a Stephanie Kellner. Miroslav Malženický, konateľ JAFHolz Slowakia a Martin Běhounek konateľ Häfele Česko a Slovensko pozdravili hostí a pozvali ich k prehliadke nového centra pre kovanie.