WOOD-TEC připravuje zcela nový doprovodný program pro návštěvníky

Poslední říjnový den bude na brněnském výstavišti zahájen Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento veletrh je tradiční akcí Veletrhů Brno, letošní ročník se dá určitě označit jako inovativní, především pro zcela nové pojetí doprovodného programu.
WOOD-TEC je prezentační akcí číslo jedna pro český a slovenský trh.


WOOD-TEC 2017 je umístěn do haly V a A2, které jsou prakticky vyprodány. Obor dřevozpracujících strojů a zařízení je velmi dobře zastoupen, nechybí téměř žádná značka působící na českém trhu a pavilon
V je zaplněn do posledního místa. Hala A2 může ještě pojmout několik vystavovatelů, už přihlášení vystavovatelé komponentů pro výrobu nábytku nabízejí reprezentativní šíři sortimentu.

Tematicky zaměřené dny ve WOOD-TEC aréně


WOOD-TEC aréna bude umístěn a v pavilonu A2 a její program je rozčleněn do dnů podle jednotlivých skupin odborných návštěvníků.
První den bude patřit mimo jiné incomingovým misím, nákupním workshopům nebo vyhlášení exponátové soutěže WOOD-TEC Award, středa – technologický den – se zaměří na stroje, především pak na zvyšování produktivity a výkonů dřevozpracujícího průmyslu, a to nejen při nedostatku kvalifikovaných pracovních sil.
Čtvrtek bude patřit výrobcům nábytku a opět se zaměří na aktuální témata, především na možnosti outsourcingu pro malé výrobce a živnostníky. Na pátek připravujeme programy pro studenty středních odborných škol zaměřené hlavně na možnosti jejich uplatnění.
Doprovodný program připravujeme ve spolupráci s vysokými školami a především odbornými asociacemi, které sdružují zákazníky vystavovatelů veletrhu WOOD-TEC.

Dobré obsazení vystavovateli a inovativní doprovodný program se setkává s dobrou odezvou u zpracovatelů dřeva a výrobců nábytku. Letošní ročník má šanci být mezníkem ve vývoji veletrhu WOOD-TEC a startem nového pojetí doprovodného programu.

Staňte se součástí nového veletrhu WOOD-TEC, který otvírá na brněnském výstavišti už za dva měsíce.

Kontakt:
Veletrhy Brno , a .s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Jiří Palupa
Tisk a Public Relations
tel.: +420 541 152 817
jpalupa@bvv.cz
http://www.bvv.cz/wood-te c


Příspěvky autora WOOD-TEC Veletrhy Brno
 • WOOD-TEC 2017 představí možnosti vyšší efektivity zpracování dřeva a výroby nábytku

  Hlavním tématem letošního ročníku je zvyšování efektivity zpracování dřeva a výroby nábytku. Zaměření na automatizaci a robotizaci výroby nebo zavádění digitálních prvků do ovládání strojů se projevuje jak na expozicích, tak v doprovodném programu.
 • WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště

  WOOD-TEC 2017 obsadí dvě haly brněnského výstaviště Poslední říjnový den zahájíme na brněnském výstavišti Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC (31.10.-3.11.2017). WOOD-TEC je tradičním a významným setkáním odborníků v dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu v České republice a na Slovensku.
 • WOOD-TEC připravuje zcela nový doprovodný program pro návštěvníky

  Poslední říjnový den bude na brněnském výstavišti zahájen Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento veletrh je tradiční akcí Veletrhů Brno, letošní ročník se dá určitě označit jako inovativní, především pro zcela nové pojetí doprovodného programu.
 • WOOD-TEC 2017: vrací se WOOD-TEC aréna, novinkou bude exponátová soutěž

  V pořadí již 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC proběhne na brněnském výstavišti od 31. 10. do 3. 11. 2017. Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.
 • WOOD-TEC 2015 – efektivní místo pro Vaši prezentaci

  Přípravy na 14.ročník dřevařského veletrhu WOOD-TEC jsou již v plném proudu. Od úterý 20.října do pátku 23.října bude brněnské výstaviště patřit opět všem milovníkům dřeva. Představí se zde celá řada firem a společností, které budou prezentovat široké portfólio výrobků, ať již strojů, nástrojů, materiálů či zařízení pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl.
Mohlo by Vás zajímat
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
 • Pozvánka do Technologického centra Král s.r.o. v Žiline

  Pozývame Vás do nášho Technologického centra v Žiline. Aktuálne stroje, ktoré sú k dispozícii k bližšiemu spoznaniu, nájdete na našej novej webovej stránke: http://www.kral-zilina.sk/technologicke-centrum Teoreticky je každý stroj od každého výrobcu perfektný. To sa dočítate v katalógoch. Ale v praxi sú veľké rozdiely. Či je to komfort obsluhy, bezpečnosť alebo efektivita. Je dobré, že naše technológie môžete odskúšať oveľa skôr, ako budú u vás pracovať.
 • Otvorenie centra kovania Häfele na Slovensku

  Od teraz môžeme ponúknuť slovenským zákazníkom širšiu ponuku, keďže 27. augusta sme oficiálne otvorili nové centrum pre kovanie v Špačinciach. Spolupráca s dodávateľom kovania firmou Häfele bola poňatá seriózne, čo podčiarkla aj účasť zástupcov z nemeckej centrály pána Franka Meyer a Stephanie Kellner. Miroslav Malženický, konateľ JAFHolz Slowakia a Martin Běhounek konateľ Häfele Česko a Slovensko pozdravili hostí a pozvali ich k prehliadke nového centra pre kovanie.